Misyonumuz - Vizyonumuz - Değerlerimiz

Misyonumuz

Biz neden varız?

Öğrencilerimizin akademik, sosyal ve sanatsal hayallerine yolculuk sunabilen, çağın gerektirdiği donanıma sahip, yaratıcı, üretken, güçlü, başarılı, iletişime açık ve toplumsal faydaya katkı sağlayan birer birey olma kültürünü kazandıran örnek bir kurum olmak için varız. Öğrencilerimizin nasıl öğreneceklerini keşfedecekleri, bilgiyi derinlemesine işleyerek, edindikleri bu bilgilerden yeni bilgiler üretme becerilerinin geliştirilmesinde onlara önderlik etmek istiyoruz. Kendimize ve birbirimize güvenerek öğrenci merkezli eğitim anlayışımızda farklılıkları bir zenginlik olarak kabul ediyoruz.

Vizyonumuz

İdeallerimize giden yolu çizerken ne istiyoruz?

Eğitimde yenilikçi, özgün ve değer üreterek fark yaratan bir model olmak. Öğrenmeyi temel ihtiyaç olarak görüyoruz ve eğitimde kalite için okulumuzda çalışan herkes üzerine düşen sorumluluğun bilincinde.

Değerlerimiz

- Sevgi, şefkat ve merhamet - Mutluluk ve huzur - Hoşgörü ve sabır - Kalite - Güvenilirlik - Orijinallik - Erdemlilik - Huzur ve güven ortamı - Toplumsal duyarlılık ve tutarlılık - Farkındalık - Ben yerine Biz anlayışı - Fırsat eşitliği - Emeğe saygı - Verimlilik ve sonuç odaklılık - Hak ve özgürlüklere saygı

İLETİŞİM

ADRES

Merkez Mahallesi Şehit Salim Akgül Caddesi Şen Sokok No:2 Pursaklar / Ankara

TELEFON

+90 [312] 527 40 67

E-POSTA

bilgi@masuksahinilkokulu.com

WEB ADRESİ